Реформа української влади


 
Вибори 2007. Злазь!..
 

Вибрані публікації

Олександр Шморгун. Реформа української влади: чи є парламентаризм вищою формою демократії?
... існує модель влади, максимально пристосована до розв'язання проблеми державотворення в перехідних, ще напівколоніальних суспільствах. Ідеться про особливий президентський авторитаризм, за якого створено достатньо ефективні запобіжники перетворенню “законного авторитета” на “авторитета в законі”.
 
Роман Матузко. Антиукраїнська змова
...Політична реформа в Україні має призвести до скасування інституту президентства взагалі, а у перспективі — до знищення державності України. У цьому мета так званої конституційної реформи.
 
Сергій Таран. Парламентська республіка загрожує безпеці й незалежності України
...Річ у тім, що будь-яка парламентська республіка надзвичайно вразлива для зовнішнього тиску. Політики з інших країн мають змогу створювати конфліктні ситуації, граючи на інтересах лідерів національних партій. Адже за такої політичної системи ці партії мають величезну владу і різні інтереси.

Див. також у мережі:

Володимир Семків. Микола Оніщук: Я за побудову системи чітких розмежувань та противаг ("УМ", № 089, 16.05.2008)
...Міністр юстиції в інтерв’ю “УМ” змалював можливість проведення конституційного референдуму, а також те, чи зможе цей плебісцит зупинити ривок Тимошенко у бік парламентської республіки.
 
Олександр Палій. Чому парламентська республіка не для України ("Українська правда", 12.09.2008)
...Чому ж ... українські політики так прагнуть саме парламентської республіки? Відповідей усього дві. Перша і основна — політикам не хочеться конкуренції, їм хочеться законсервувати себе у владі навічно. ...По-друге, і не менш важливо те, що політики з БЮТ і ПР вирішили позбавитися президента Віктора Ющенка.
      Сентенція автора про "малокомпетентне управління з боку президента" хай залишається на його совісті (див. розповідь третього Президента України Віктора Ющенка Недержавні таємниці: нотатки на берегах пам'яті — адмін).


"До українців"


Web hosting by Somee.com